9 Kasım 2020

NEFFES Antiviral Hava Temizleme Cihazı Hakkında

ile admin

Sıkça Sorulan Sorular

1 – Antimic Kaplı Ön Filtre

Ne zaman kirlenir?

Ön filtre kirli hava, toz, polen, hayvan tüyü vb. gibi şeylerle ilk karşılaşan filtre olduğundan ortamın kirliliğine göre ilk kirlenen fitredir.

Ne zaman değiştirilir?

Ortamın kirliliğine göre bakilarak zamani beli̇rleni̇r. Ci̇hazin uyari si̇stemi̇ i̇se 1000 saat sonra deği̇şti̇ri̇lmesi̇ni̇ uygun görmektedi̇r.

2 – HEPA Filtre

Ne zaman kirlenir?

HEPA daha çok bakteri, küf, mantar, alerjenler vb. gibi şeyleri tutar, ön filtre sayesinde kaba tozlardan korunduğu için kirlenmesi daha uzundur, bulunduğu ortama göre değişmektedir.

Ne zaman değiştirilir?

HEPA (High-efficiency particulate air – Yüksek verimli partikül hava) filtresi basınç farkına göre dolduğunda cihaz üzerindeki uyarı ışığından kırmızı led yanarak,HEPA filtre doldu ikazı vermektedir.

3 – UV-C Light / Ultraviyole – C Lamba

UV-C Lamba ömrü üreticilerin verdiği zaman göre belirlenmektedir, bizim kullandığımız lamba 9000 saat ömre sahipdir. Cihaz üzerindeki uyarı ışığından kırmızı led yanarak, Lamba ömrü doldu ikazı vermektedir.

4 – Karbon Filtre

Karbon Filtre Kötü kokular, sigara dumanı, kimyasal buharı tutmaktadır, ömrü diğer filtrelerin düzgün değiştirilmesi durumunda bir yıl gibi düşünülebilir. (ortamlara göre değiştirilme zamanı değişebilir.)

neffes.net

Güvenle
Nefes Aldıran
Üstün Teknoloji

NEFFES Antiviral Hava Temizleyici 4’lü filtre yapısıyla virüs kaynaklı hastalıkları (Covid, SARS, Mers vb.) ve toz, polen, bakteri kaynaklı (Astım, Alerji vb.) hastalıkları engeller.

NEFFES Antiviral Hava Temizleme Cihazı kanalı Telegram hesabı
https://www.t.me/neffesnet

İrtibat: +9 0 532 424 62 19EK-1-NEFFES-TR-20.07.10v1 Broşür İndir

NFS-400-U Neffes Anti̇vi̇ral Hava Temi̇zleyici Tanıtımı